Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

Sayın Bay Yavuz Başvurunuza bakıldığında, LuftSIG'e göre sizin için bir geçmiş kontrolü başlatılmıştır. İnceleme, güvenilirliğinizle ilgili endişelerin bulunduğunu göstermiştir. Soyadı, adı verilen İkamet yeri / na Onay Onayı 13.05.2024 tarihine kadar geçerlidir. Yavuz, Osman Avni tarihine kadar geçerli tarih 17.01.1996 Şanlıurfa / TUR 14.05.2019 Kişinizin güvenlik ile ilgili bilgileri bilinirse, güvenilirliği istediğiniz zaman iptal edilebilir olmak. Sonuç güvenilirliği kontrolü Federal bölge genelinde geçerlidir (5 6 para. 5 Luft-SIZOV). Diğer havaalanları için ek erişim yetkisi gerekiyorsa, lütfen bu sertifika ile ilgili havacılık güvenlik yetkilileri ile irtibata geçin. Saygılarımla adına

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.